İmportance 599 Seyahat Tipi Bel Ve Boyun Masaj Yastığı

İmportance Basınca Duyarlı Titreşimli Masaj Yastığı İle Ofiste, Araçta ve Sürekli Oturarak Çalıştığınız Sürelerde Oluşan Bel ve Sırt Ağrılarınızı Titreşimle Hafifletmeye ve Rahatlamaya yardımcı olur.
[dpsc_display_product direct=”true”]

Masaj 5000 yıldır insanları kullandığı doğal bir tedavi yöntemidir. Sizlerde bu cihazı her kullandığınızda rahatlayacak ve kendinizi zinde hissedeceksiniz.
Günün tüm stresini ve gerginliğini bu ürün sayesinde kolayca atabileceksiniz. Bu cihaz sizin vazgeçemeyeceğiniz bir yardımcınız olacak.
Özellikle oturarak çalışan ve sürekli sırt ve bel ağrısından şikayet edenler için ideal bir masaj yastığıdır. Otururken sırtınızın arka kısmına yerşeltirin ve sağlıklı masajla rahatlığın keyfini yaşayın. Geleneksel Çin tıp teorisine ve modern teknolojinin bileşimi ile üretilen bu yastıkları sizin beğeninize sunuyoruz.
FONKSİYONLARI:
Vücudun her noktasına masaj yapar ve damarlarınızı rahatlatır.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Beldeki ve sırttaki ağrılar ile yorgunluğu giderir.
Metabolizmayı düzenler.
ÖZELLİKLERİ:
Evde ve ofiste kullanabileceği gibi seyahatlerinizde de kullanıma uygun ve pratik bir üründür.
2 adet büyük boy pil ile çalışır ve ekstradan elektriğe ihtiyaç duymaz.
Güvenlidir ve enerji tasarrufu vardır.
2 adet büyük boy pil ile 6 saat kullanım sağlar.
İmportance Basınca Duyarlı Titreşimli Masaj Yastığı Otomatik çalışır. Üzerine herhangi bir kuvvet uygulandığında titreşim hareketi ile masajına başlar üzerinden kuvvet çekildiğinde otomatik olarak durur. Yani sırtınızı yastığa yasladığınızda çalışmaya başlar. sırtınızı çektiğinizde durur.
Bu yastıkla sırtınızı koltuğa yasladığınızda, ayaklarınızı üzerine uzattığınızda, üzerine oturduğunuzda, veya ne şekilde olursa olsun üzerine bir kuvvet uyguladığınızda, masajın keyfine varın…!

 

 

 

2 Adet büyük pil ile çalışır.

 

Dokunmatik özelliğe sahiptir.

 

Dokunulduğunda çalışır.

 

Bırakdığınızda durur.

 

Pil sarfiyatını azaltır.

 

Bu ürün İMPORTANCE markası ile NORDMENDE güvencesinde satılır.

 

 

 

NORDMENDE SAĞLIK SENDE…

 

 

 

NORDMENDE…

 

 

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/pilatess/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29