Nordmende Detox Etkili Ayak Masaj Aleti

 

Yorgun ayaklarınıza masaj yapmanın en koılay yöntemi
[dpsc_display_product direct=”true”]

Ayak altlarına sağlık kazanmak için yapılan bir çok yöntem vardır.Bunlardan bir tanesi REFLEKSOLOJİ ve AYAK DETOX’UDUR.Reflexsoloji ayak altına uygulanan masaj tekniğidir.Detox ise insan vücudunda bulunan toksinleri dışarı atmaktır.Elinizdeki NORDMENDE DETOX AYAK PED’LERİ ise bu amaç için tasarlanmış ve siz kullanıcılara sunulmuştur.
Toksinlerden arınma sağlığımız için çok önemlidir.Yapılan bu işleme detox adı verilir. Vücudun daha aktif ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Detox sürecinden sonra; kendinizi daha rahat ve aktif hissetmenize yardımcı olur.Yapıcı, aktif olmuş, rahatlamış, enerjik, huzurlu, kolay odaklanan ve daha sağlıklı olduğunuzu hissedersiniz. Daha çok gıda kısıtlamasıyla gerçekleştirilen detox işlemi, vücutta farklı yöntemlerle de gerçekleştirilmektedir.İMPORTANCE detox Ayak Ped’leri bu etkili yollardan bir tanesidir.
DETOX AYAK PED’LERİ
İnsan vucudunda bir çok noktada sinir ucları bulunmaktadır,bunlaradan 7000 sinir ucu ve 60 akapuntur noktası ise ayaklarımızın alt kısmında bulunmaktadır.İMPORTANCE DETOX AYAK PED’LERİNİ ayak alt kısmına uyguladıgınız taktirde içerigindeki bilişimler sinir yollarınızın temizlenmesine yardımcı olmaktadır.B u sayede toksinlkerin atılmasını sağlamaktadır.

DETOX AYAK PEDİN ETKİSİ
– Vücuttaki toksinleri çeker.
– Kilo kontrolüne yardımcıdır.
– Yağları çözerek zayıflamaya yardımcı olur.
– Stresi azaltır, ruhsal durumu düzeltir.
– Kan dolaşımını güçlendirir.
– Uyku kalitesini arttırır.
– Tansiyonu düzenlemeye yardımcı olur, kullanıcıya büyük bir hafiflik verir. stresi azaltmaya yardımcı olur.
– Detox ayak pedi aynı zamanda kan şekeri, kolesterol ve kandaki yağ düzeylerini normale dönmesinide yardımcı olur.
– Yorğunluk atmanıza yardımcı olacaktır.
– BU ÜRÜN İLE BİRLİKTE ALACAĞINIZ NORDMENDE MASAJ ALETİ SİZE DETOX PED’LERİNİN KULLANIMINDAN SONRA DAHA SAĞLIKLI VE HUZURLU OLAMANIZA YARAYACAK MÜKEMMEL BİR ALETTİR.
– BU SAYEDE HEM DETOX YAPMIŞ OLACAKSINIZ HEMDE REFLEKSOLOJİ TEKNİĞİNİ UYGULAMIŞ OLACAKSINIZ.
– KULLANIM ŞEKLİ.
AYAKLARA UYGULAMA YAPMADAN ÖNCE AYAKLARINIZ YIKAYINIZ VE BİR KAÇ DAKİKA MASAJ UYGULAYINIZ.
NORDMENDE DETOX PED PAKETLERİNDEKİ YAZISIZ BÖLÜMLERİN AYAK ALT KISMINA GELECEK ŞEKİLDE BANTLARA YAPIŞTIRIN.
DAHA SONRA BANTLARI AYAK ALTINIZ YAPIŞTIRIN.BU ŞEKİLDE SABAHA KADAR PEDLER AYAĞINIZDA KALSIN VE SABAH ÇIKARTINIZ.TEKRAR AYAKLARINIZI YIKAYIN.PEDLERİN HERBİRİ TEK KULLANMILIKTIR.

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/pilatess/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29