Revoflex Xtreme Fitness

 

hemen_al-pilates-seti

 

 

 

 

 

ÜSTELİK  ZAYIFLAMA KEMERİ HEDİYE

Şimdi Al  KARGO 3TL


GÜNDE SADECE 5 DAKİKADA HARİKA SONUÇLAR/

Bu olağan üstü yeni fitness buluşu o kadar güçlü ve etkili ki size en mükemmel karın ve üst vücut çalışmasını garanti ediyor. Mükemmel, daha sıkı ve kaslı bir görüntüye sahip olmanın tek yolu yüzlerce şınav veya mekik çekmek sanıyorsanız bir kez daha düşünün.Eğer kaslı bir sırt, düzgün omuzlar ve kollara sahip olmak için spor salonlarında saatlerinizi ağırlık kaldırarak harcıyorsanız sizin için bir sürprizimiz var!


REVOFLEX XTREME EGZERSİZ SETİ PAKET İÇERİĞİ;

revoflex xtreme paket içeriği
  •   1 Adet Revoflex Xtreme egzersiz aleti,
  •   2 adet tutamağa bağlı elastik bantlar ve onlara bağlı tekerler,
  •   Taşıma çantası,
  •   Görsel kullanım klavuzu,
  •   Öğün öğün ve gün gün uygulayabileceğiniz diyet listesi kitapçığı,
  •   Tam 88 farklı hareket gösteren broşür.

Revoflex Xtreme ile egzersizleriniz çok daha kolay, eğlenceli hale gelecek ve rahatlıkla daha fazla set yapabileceksiniz. Böylece istediğiniz sonuçlara daha rahat ulaşacaksınız.


“Tüm bu çalışmaları bir yandan eğlenirken günde 5 dakikadan az bir süreyle kolaylıkla ve az çaba harcayarak yapabilirsiniz.”


Revoflex xtreme siparişiniz ile birlikte gelecek olan diyet kitabı ve egzersiz kitabını da çalışma programınıza dahil ettiğinizde harika sonuçlar sizi bekliyor olacak!

multi-flex-pro-hareketlericekme-lastikli-egzersiz

RevoflexXtreme5

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/pilatess/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29