Nordmende Detox Ayak Masaj Aleti

[dpsc_display_product direct=”true”]

NORDMENDE DETOX ETKİLİ AYAK MASAJ ALETİ.
SAĞLIKLI BİR HAYAT İÇİN AYAK MASAJI, REFLEKSOLOJİ VE DETOX UYGULAMASI.

Sağlık Ayaktan Başlar! Ayak detoksu için kullanılan cihazla yarım saat içinde vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Günde 30 dakikalık uygulama ile rahatlama ve gevşeme sağlayın. Ayak tabanında bulunan sinir uçları uyarılarak tüm organlara olumlu etki ve derin bir rahatlama sağlıyor.
Refleksoloji insana rahatlama ve kaliteli bir uyku sağladığı gibi vücudu toksinlerden arındırmaya yardımcı olur, dolaşım sistemini güçlendirmeye yardımcı olduğu gibi, pek çok ağrının dinmesine veya azalmasına yardımcı olur. Refleksoloji masajı ise yaklaşık 30 dakika sürüyor. Dünyada pek çok ülkede uygulanan ayak detoksu ile bedeninizdeki bütün toksinlerin ayaklarınızdan atıldığına şahit olacak ve neden sabahları halsiz kalktığınızın cevabını gözlerinizle göreceksiniz.

NEDEN SON ZAMANLARDA DETOX AYAK BANYOSUNDAN VE AYAK MASAJI REFLEKSOLOJİDEN BU KADAR SIK BAHSEDİLİYOR? Eskiden yaşayan insanlar taze sebze, meyve tüketen, kendi ürettikleri hormondon uzak ürünleri yiyen hormonsuz et, tavuk ve balık tüketen kişelerdi. Aynı zamanda uzun yürüyüşler ile birlikte temiz hava soluyabilme şansları vardı.Gelişen teknoloji ve yaşamın getirdiği stres diye bir şey yoktu. O dönemlerde sağlıklı yaşayan insanların bedenlerinin kendisine zararlı olan toksinlerden vücudun kendi kendini onarması yöntemi ile (karaciğer, böbrekler, bağırsaklar, solunum yolu, ter ve deri yardımıyla) temizlenme şansı vardı. Şimdi değişen ne oldu? Endüstrinin giderek gelişmesi ile artan toksinler, vücudumuza çok çabuk yerleşmeye başladı ve insan metabolizması kendi kendini temizleme kapasitesini yitirmeye başladı. Tükettiğimiz hormonlu gıdalar, soluduğumuz oksijensiz hava, içtiğimiz yanlış sular, kullandığımız kimyasal ilaçlar sonucunda, metabolizmamız kendini temizleyemez hale geldi. Vücudumuz her gün kendini toksinlerden arındırma ihtiyacı duyar ve bunu doğal olarak yapar. Ancak vücuttan atılamayan toksinler yağlı dokularda, eklemlerde, kaslarda ve beyinde depolanır. Bu toksinler hücre zarı duvarlarını tıkayabilir. Günlük hayatın getirdiği koşuşturma, vücudunuzu olumsuz etkiler. Şimdi yapmanız gereken ayaklarınıza iyi bir masaj ve ion detox uygulamak.! Kaliteli bir rahatlama sağlayan refleksoloji masajı veya vücudunuzdaki toksinleri atan ayak detoksu ile; Tüm yorgunluğunuzun azaldığına ve rahatlamanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz. Vücudunuzun ve zihninizin rahatlamasına yardımcı olun.!

ion-detox-ayak-masaj-aleti-ucretsiz-kargoAyak detoks cihazının ve sisteminin çalışma prensibi nasıldır ?
Bedenimizde birikmiş olan zararlı maddelerde pozitif iyon yükleri mevcuttur. Negatif–pozitif iyonların birbirlerini çekmesi esasıyla çalışan ayak detoks sistemi, aşırı negatif iyonlaşma ile vücudumuzda bulunan pozitif iyon yüküne sahip iyonları, asitleri ve serbest radikalleri mekanik olarak kendine doğru çeker. İyonlaşma değerleri olması gereken seviyeyi aştığı zaman nanoboyutdan küçük zararlı maddeler ayak tabanında bulunan her biri vücudumuzdaki bir organla bağlantılı olan 4000’i aşkın ufak gözenekten, hücre duvarları arasında toplanmış ve birikmiş bulunan toksinlerin dışarıya atılması ile son bulur. Organlarımızın beyin tarafından gönderilen elektrik uyarılarına karşı direncleri vardır, (kalp için 90 MV gibi) toksik maddelerin bu organlara yapışması suretiyle bu direnç değişmekte ve bu nedenle beynimizin bu organları kontrol etmesinde zorluklar ve sıkıntılar meydana gelmektedir,
Detoks; fiziksel ve ruhsal enerjiyi arttırmak için uygulanan bir yöntemdir. Su doldurulmuş özel yapım kabın içerisine ayaklar konularak ION DETOX cihazının çalıştırılmasına başlanır. Belirli bir zaman sonra ayaklarımızda bulunan reflex noktalarından, hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin maddeler çıkmaya başlar. Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin maddelerin vücudun dışına atılmasına yardımcı olur. Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, ciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz.
Ayak detoksunda kulanılan elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atmaya yardımcı olur. Nobel Ödüllü İyonizasyon Yöntemi 2003 yılında kimya dalında Nobel Ödülü alan Amerikan Bilim Adamları Peter Agre ve Roderick Mackinnon iyonizasyon yöntemi sayesinde kişilerin sağlıklı yaşam standardını arttırmıştır. Peter Agre, hücre zarlarındaki su kanallarını keşfetmesiyle, Roderick Mackinnon, iyon kanalları ile ilgili yapısal ve mekanik çalışmaları ile ilgili Nobel ödülüne layık görüldü. Bilim adamlarının çalışmaları, tuzların (iyonların) ve suyun vücut hücrelerinin içine ve dışına nasıl taşındığını, sinir hücrelerindeki elektrik sinyallerinin nasıl oluştuğunu ve iletildiğini açıklamıştır. Aşağıdaki resimlerde görünen kan hücreleri arasında ki değişim ve canlılık detoxun etkinliğini kanıtlamaktadır. İyon

Nordmende-detox-ayak-masaj-aleti-fiyatiAyak Detoksu Nedir?
Refleksolojiye göre, her ayak aslında vücudun toksinlerden arındırma işleminde görev alan bir kanal, iletim hattıdır. Ayağınızın tabanı 60dan fazla refleksoloji noktası içerir, bu da vücudunuzda enerjik olarak oldukça aktif bir yer olduğu anlamına gelir. Ayak detoks cihazı uygulamaları, ayaklarınızın tabanı aracılığı ile toksinleri çıkararak vücudunuzun detoksifliye olmasına yardım eder.
Ayak tabanının merkezi ön bölgesi, böbreklere ve karaciğere karşılık gelir. Ayak banyosu sırasında, su elektrik akımı ve manyetik alan ile karşılaştığında arındırılma işleminin başladığı gözlemlenir. Bu arındırma işlemi, hücrelerin sağlıklı duruma dönmeleri ve yıllarca hücrelerde biriken atıkların vücuttan atılması için gerekli olan doğru frekansla sonuçlanır. Bu iyileştirici detoks işlemi ayrıca diğer terapilerin etkisini arttırır. Bio-enerjiyi (beden sıvılarında mevcut olan yaşamsal enerji kuvveti) temizlemek, dengelemek ve artırmak için kullanılır.
Bu ünite piyasada bulunan en iyi detoks ürünleri arasındadır. İnsan vücudu elektrik ile yüklüdür çünkü hücrelerimizde elektrik vardır. Bu duruma çoğu kişi kendi gözleri ile şahit olmuştur bu günümüzde hemen her kesimden kişilerde olmaktadır ve bunun vücuttan atılmasının birkaç yöntemi bulunmaktadır. Vücudun rahatsızlık ve sorunları sağlıklı hücrelerle uyuşmayan titreşimli frekanslara sahiptir. Bu şekilde, onlar hücrelerin doğal osilasyonunun ve polaritesinin bozulmasına yol açar. Bu bozulma zarar gören her hücrede dengesizlik ve kaos meydana getirir. Hücreler dengesiz bir durumda iken, ağır metallerin, parazitlerin ve diğer toksinlerin atılması da dahil olarak, iyileşmek için gerek duyulan vücut fonksiyonlarını kolaylaştıramazlar. Fakat hücreler tamamen yüklüyken daha çok oksijen alırlar ve elektriksel denge durumunu yaşayabilirler ki bu sağlıklı bir durum, canlılık, esenlik hissi ile sonuçlanır ve vücudun kendisini iyileştirmesine yardımcı olur. Bu denge, farkındalık hissimizi ve zihin/beden/ruh bağlantı hissimizi ayarlar.

Karanlık alan çalışmaları makinenin oksijen düzeylerini önemli ölçüde artırdığı göstermiştir. Nefes aldığınız havanın içindeki engellenemez tehlikeli toksinlerle zehirlendiğinizi biliyor musunuz? Vücuda zararlı olan tüm etkiler egzoz dumanı, sigara, havada bulunan kimyasal partikülleri ve buna benzer birçok zararlı maddeler vücudumuza soluduğumuz hava aracılığı ile girmektedir. Burada asıl olan bu maddelerin teknoloji ile artması ve sağlığa zararlı olmasıdır yoksa bundan yüz yıllar öncede insanlar aynı düzende yaşamakta idiler fakat gelişen araçlar gelişen teknoloji insan vücuduna daima tehlikeli zehirler almasına etken oldu. Bunlardan kurtulmanın en etkili yöntemi daha az kimyasallı yiyecekler ve giyecekler kullanarak daha dogal bir şekilde yaşayarak elde edilebilinir.

Kimlere Uygulanır?
Kilo sorunu olanlar (kilo almanızın en büyük etkeni düzgün çalışmayan karaciğerinizin yağlanması sonucu, aldığınız gıdaların enerjiye dönüşmemesidir. Yağ moleküllerinin oluşması size kilo aldırır. Kilo vermek istiyorsanız sıkı bir diyet ve ion ayak detox ile bu diyeti desteklemek.
Kaygı, sıkıntı, stresli olanlar. Migren, eklem ağrısı, şişlik, iltihap, kireçlenme, sedef, egzama, kalp damar tıkanıklığı, felç, halsizlik, baş ağrısı, bağışıklık sistemi zayıf olanlar. Bu masaj tekniğini kullanabilirler. Selülit ve varisi olanlar Alkol, sigara kullananlar Cildini güzelleştirmek, gençleştirmek isteyenler Sağlıksız ortamlarda çalışan, ağır metallere maruz kalanlar Kızartmalar, hormonlu ve katkılı gıdalar tüketenler
Hava kirliliğinin olduğu şehirlerde yaşayanlar Akne problemi olanlar Metabolizması yavaş çalışanlara Karaciğerinde yağlanma olanlara Sağlıklı, mutlu, huzurlu yaşamak isteyen herkes bu masaj tekniği refleksoloji tekniğinden faydalanabilirler.
Cihazın Kullanılması Tavsiye Edilmeyen Gruplar Vücuttaki elektronik veya mıknatıslı cihazları taşıyanlar (kalp pili gibi) Açık yarası olanlar kişiler. Hamile ve emziren kadınlar 8 yaşından küçük çocuklar Organ nakli ameliyatı geçirenler Psikolojik tedavi görenlerin kullanmaması gerekmektedir.

Ayak Refleksoloji Masajı Nedir?
Ayak refleksolojisi, sinir uçlarına uyarı verilerek yapılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, ayak tabanında bulunan iç organlarımıza ve vücudumuzun çeşitli bölgelerine karşılık gelen refleks noktalarını uyararak tüm organlara, salgı bezlerine ve vücudun çeşitli kısımlarına etki etmeyi hedefliyor. Ayak refleksolojisiyle vücudun tüm sistemlerine uyum ve denge getirmeye yardımcı olmak amacıyla, ayak tabanındaki noktalara masaj yapılarak vücudun içinde akan enerji kanalları canlandırılır.
Vücudun bütününe etki eden bir şifa tekniği olan ayak refleksolojisi, Çin Mısır ve bunlar gibi bir çok medeniyetler tarafından yüzyıllar boyu kullanılmış ve zamanla bu tekniği batılı medeniyetler ve günümüzde yaygın bir biçimde kullanmaya başlamışlar. Derin rahatlamayla bedenin kendi doğal halini almasınada yardımcı olan ayak refleksolojisi, stresle başa çıkmak ve enerji seviyesini yükseltmek için de uygulanıyor.

MONTAJ ve CİHAZ İŞLEM UYGULAMASI
1- Kutu içersinde bulunan aksesuarları dışarı çıkarınız.
2- Leğen kenarındaki ilgili jaklara güç kablosunun ve elektrotların (array ve el bilekliği) fişini takın,
3- Leğene biraz su koyunuz. (lütfen vücudunuzun hissettiği sıcaklığa ayarlayınız. Su seviyesi belli bir yükseklikte ve ayağınızın üst seviyesini geçecek şekilde ve Array’ın üstünü kaplanacak kadar ayarlayınız)
4- Leğenin içine Array’ı yerleştiriniz, İyon temizleme dizesinden bilek kayışını el bileğinize takınız. (Metal parçanın derinize temasını sağlayınız ve cildinizin kurumamasını sağlayınız).
5- Ayağınızı Leğenin içerisine yerleştirip makineyi “ON’ tuşu ile çalışır durumuna getiriniz. (OFF anlamı makinenin durması demek)
6- Dört ayrı ışık yanana kadar bekleyiniz ve bir sonraki işlemi başlatınız.
7- Start” Başlama düğmesine bastığınızda, makine çalışmaya başlayacaktır. (“STOP” demek makinenin durdurulması demektir)
8- Aşağı ve yukarım düğmelerini kullanarak kullanacağınız süreyi ayarlayabilirsiniz.
9- Yetişkinler için,maksimum kullanma zamanı 30 dakikadır.
10- “WORK CURRENT” elektrik akımını gösterir. WORK CURRENT vücut direnci, hava sıcaklığı, sudaki elementlerden dolayı değişebilir. En iyi aralık 1,8 – 3,5 aralığıdır. (Elektrik akım gücü kullanım süresini artırabilir). Elektrik akımı çok küçük ise, suyun içerisine biraz Tuz ilave ediniz. Makinenin kendini koruma fonksiyonu bulunmaktadır. Elektrik akımı 4,5A’yı geçtiğinde makine alarm verecek, ancak 5,0A’ yı geçtiğinde de cihazı kendi kendini durduracaktır.
11- “MODEL” düğmesi demek, mevcut kullanılan model demektir.
Detayları aşağıdaki gibidir: Model 1: 70+/30 çok popüler bir model ve birçok insanın kullanımına uygundur.
Model 2: Bütün pozitif elektrik akımı, sadece Klinik test kullanımı içindir
Model 3: Bütün negatif elektrik akımı, Klinik test kullanımı içindir
Model 4: 5+/10-/5+: birkaç bin kas testinden sonra, kaslardan gelen rekasiyon pozitif ise, lütfen Mod 4’ü seçiniz Uyarı: Yukarıdaki aktardığımız yazılar bilgilendirme amaçlı konulmuştur. Kesinlikle tedavi amacı taşımamaktadır, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ya da tanı ve/veya tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/pilatess/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29