Nordmende Air Yoga plates Eğzersiz Aleti

Nordmende Air Yoga Pilates Eğzersiz Spor Aleti.

[dpsc_display_product direct=”true”]

Air Yoga plates Eğzersiz AletiHava Yogası.
Kendinizi daha özgür hissetmek için en ideal pilates yogasıdır.
Ülkemize yeniliğin öncüsü Nordmende health care aracılığı ile air yoga eğzersiz aleti piyasaya sürülmüş kendini daha iyi ve daha dinamik hissetmeye adamış kişilerin begenisine sunulmuştur.
Bu ürün sadece sitemiz aracılığı ile satılmaktadır.[dpsc_display_product]

Air yoga nedir?

Birçok yoga tarzına kıyasla bu yoga tarzı çok yenidir. Air yoga kaşifi Michelle Dortignac 2006 Haziranında New York’ta bu yoganın derslerini başlatmıştır. Michelle dans ve bir sirk sanatı olan tissu ile geleneksel yogayı birleştirmiştir. Havadayken diyor Michelle vücut yerçekiminin etkileri yüzünden kendini doğru bir şekilde hizalamayı öğrenmek zorunda kalır.

Michelle bu eski uygulamayla ilgili ömür boyu süren araştırmalarına Colorado’nun Rocky Dağları’nda başlamıştır. Daha sonra New York a gelerek burada air yoga dersleri vermeye başladı.

Ülkemize ise yeniliğin öncüsü Nordmende health care aracılığı ile air yoga eğzersiz aleti piyasaya sürülmüş kendini daha iyi ve daha dinamik hissetmeye adamış kişilerin begenisine sunulmuştur.

Air Yoga havada yapılan eğzersiz ve zinde kalmaya yardımcı spor aktivitesine verilen isimdir.

Burada temel prensip yer çekimi kanununa karşı durmak ve daha aktif hareket edebilmektir. Aslında insan içersinde bulunan daha iyiyi yapma dürtüsünü meydana çıkartan air yoga sayesinde daha aktif ve özgür hareketleri yapabilirsiniz.

Temel fikir olarak,yerçekimine karşı durma olan,air yoga sayesinde daha zinde bir vücuda sahip olursunuz.

Air yoga ile yapılan hareketler yer çekiminden bir nebzede olsa kurtulmadan dogan özgür hareketler aracılıgı ile omurga uzar ve omuzlar düzelir.

Yerde dururken oluşan yer çekimi vucudun üst kısmından alt kısmına baskı yapmaktadır bu baskıyı azaltarak vücudunuza aktif hareket yapmanın önünü açarsınız. Duru bir düşünceye ve sağlıklı bir vücuda kavuşursunuz.

 

Videolar

Diğer video


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/pilatess/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29