Nordmende Boyun Masajı Nrd-81

NORDMENDE NRD 81 BOYUN MASAJI
Boyun ağrısı çekiyorsunuz ama boynunuza ulaşmak gibi şansınız yok işte  çözüm!
[dpsc_display_product direct=”true”] 

 
Anneler günü, babalar günü, doğum günü hediye seçenekleriniz arasına ekleyin..
 
Boyun ve omuz ağrılarının giderilmesine yardımcı,  kireçlenmeye ve tutulmaya karşı masaj yapma özelliğine sahip. Pil ile çalışan orjinal Nordmende boyun masaj aletini gün sınırı olmadan en ucuz fiyatla hemen şimdi  alabilirsiniz.
 
Bilgisayar karşısındayken, ders çalışırken, yemek yerken, gazete-kitap okurken, ayakta veya yatar pozisyonda dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz taşınabilir boyun masaj aletidir.
 
Boyun masaj aleti, çeşitli sebeplerden dolayı kronikleşen boyun ve omuz ağrılarınız üzerinde etkili olmaya yardımcı .Pratik ve kolay kullanımı sayesinde vazgeçemeyeceğiniz bir masaj aletine sahip olabilirsiniz.
 
Boyuna direk olarak etkili bir biçimde dokunuş sağlar ve rahatlatıcı, canlandırıcı masaj yapar. Boyun kalınlığına göre cırt cırtlı yapısı sayesinde ayarlanabilir esnekliğe sahiptir ve herkese uygundur.

 

Kan dolaşımını hızlandırır, kasları dinlendirmeye yardımcı olur, rahatlık ve zindelik kazandırmaya yardımcı masaj aleti.

 

NORDMENDE SAĞLIK SENDE…


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/pilatess/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29